Home » Lestijden

Rooster Reflex Reeuwijk 2019/2020

LET OP: Informatie over openingstijden op en rond feestdagen en schoolvakanties vindt u onder het kopje "agenda en nieuws".

Bij verhindering van de docent, proberen wij vervanging te zoeken voor het lesuur. Lukt het niet, proberen wij in die week de groep aan te laten schuiven bij een ander lesuur.  Een les gaat door wanneer er 4 leden aanwezig zijn.

Turnen – Ouder en kindgym – Freerunning – BBB – Dans

De lessen worden, tenzij anders aangegeven, in                             Sporthal De Meerkoet Buitenomweg 7, 2811 BM Reeuwijk

Turnen Selectie 

 Docenten: Kim Bouman en Jet Sprong

Maandag              

15:30 - 17:15 uur  Selectie jong talent t/m pupil 1 D2

16:45 - 18:30 uur  Selectie pupil 1 D1 / N3 tm senior

Donderdag              

15:30 - 17:45 uur   Selectie jong talent t/m pupil 1

17:30 - 19:45 uur  Selectie pupil 2 t/m senior      

 

Turnen Recreatie

 Docent: Krista van Dam     

Woensdag           

Reeuwijk-dorp

13.30 – 14.30 uur   Peuter-/kleuter gym jongens en meisjes 3 tot 6 jaar

Reeuwijk Brug

15:00 -  16:00 uur   Groep 1-2 Kleuter gym jongens en meisjes 16:00 – 17:00 uur   Groep 3 (geboren in 2013) Turnen meisjes

17:00 – 18:00 uur   Groep 4 (geboren in 2012) Turnen meisjes

Vrijdag

Docent: Wendy van Berge Henegouwen                                        

16:45 - 17:45 uur   Groep 2 (5 jaar e.o) Turnen jongens

17:45 - 18:45 uur   Groep 5/6 (geboren in 2011/2012) Turnen meisjes

 

Acrogym

Docent: Linda Arbeider

Donderdag

17:00 - 18:30 uur   vanaf 7 jaar en ouder Acrogym

 

Ouder en kindgym (vanaf 1,5 jaar)

Docent: Krista van Dam

Woensdag           

09:15 - 10:15 uur    Ouder en kind gym

10.15 - 11.15 uur     Ouder en kind gym

 

Freerunning

Vrijdag

15:30 - 16:30 uur    Feerunning 6 t/m 10 jaar

16:30 - 17:30 uur    Freerunning 10+

 

BBB

Docent: Jet Sprong

Maandag                 

19:30 - 20:30 uur   BBB dames

Woensdag              

19:30 - 20:30 uur   BBB dames

Dans

Maandag

Docent: Ioanna Reziti

18:00 - 19:00 Klas 1, 2, 3

Dinsdag      

Docent: Anne van Steenbergen             

17:30 - 19:30 uur   Jeugdselectie

19:30 - 20:30 uur   Volwassenen (18+)

20:30 - 21:30 uur   Klas 4+

Woensdag   

Docent: Renee Edelman 

16:00 - 17:00 uur   Peuter/ Kleuters (Nieuw! nu vanaf 3 jaar)

17:00 - 18:00 uur   Groep 2/3

18:00 - 19:00 uur   Groep 5/6

Donderdag        

Docent: Kirsten van Buren

17:30 - 19:00 uur   Instapselectie      

19:00 - 21:00 uur   Selectie                                   

Vrijdag    

Docent: Femke Hop

16:00 - 17:00 uur   Groep 4

17:00 - 18:00 uur   Groep 7/8