Home » Lestijden

Rooster Reflex Reeuwijk 2018/2019

LET OP: Informatie over openingstijden op en rond feestdagen en schoolvakanties vindt u onder het kopje "agenda en nieuws".

Bij verhindering van de docent, proberen wij vervanging te zoeken voor het lesuur. Lukt het niet, proberen wij in die week de groep aan te laten schuiven bij een ander lesuur.  Een les gaat door wanneer er 4 leden aanwezig zijn.

Turnen – Ouder en kindgym – Freerunning – BBB – Dans

Alle lessen worden gegeven in sporthal De Meerkoet in Reeuwijk (Buitenomweg 7, 2811 BM Reeuwijk)

Turnen

Maandag              

15:30 - 17:30 uur   Maandag 1

 16:30 - 18:30 uur  Maandag 2

Dinsdag                

17:30 - 19:15 uur   Dinsdag 1

18:30 - 20:30 uur   Dinsdag 2                    

Woensdag           

Reeuwijk-dorp

13.30 – 14.30 uur   Peuter-/kleutergym

Reeuwijk Brug

15:00 -  16:00 uur   Kleuters

16:00 – 17:00 uur   Groep 3

17:00 – 18:00 uur   Groep 4

Donderdag         

15:30 - 17:30 uur   Donderdag 1

17:15 - 19:15 uur   Donderdag 2

18:45 - 20:45 uur   Donderdag 3

Vrijdag                                                     

17:00 - 18:00 uur   Groep 5

18:00 - 19:00 uur   Groep 6+

 

Nieuw vanaf 13 april! Acrogym

Dinsdag

17:30 - 19:00 uur   vanaf 7 jaar en ouder

 

Ouder en kindgym (vanaf 1,5 jaar)

Woensdag           

09:15 - 10:15 uur    Ouder en kind gym

10.15 - 11.15 uur     Ouder en kind gym

 

Freerunning

Dinsdag                   

15:30 - 16:30 uur   Freerunning 6 t/m 10 jaar

16:30 - 17:30 uur   Freerunning 10+      

Vrijdag

15:30 - 16:30 uur    Feerunning 6 t/m 10 jaar

16:30 - 17:30 uur    Freerunning 10+

BBB

Maandag                 

19:15 - 20:15 uur   BBB dames

Woensdag              

19:30 - 20:30 uur   BBB dames

 

Dans

Dinsdag                   

17:30 - 19:30 uur   Instapselectie

19:30 - 20:30 uur   Volwassenen (18+)

Woensdag         

13:00- 14:00 uur    Groep 5/6  

14:00 - 15:00 uur   Peuter/ Kleuters (Nieuw! nu vanaf 3 jaar)

15:00 - 16:00 uur   Groep 2/3

16:00 - 17:00 uur   Groep 4

17:30 - 19:30 uur   Jeugdselectie

20:30 - 21:30 uur   Klas 4+

Donderdag        

16:15 - 17:15 uur   Groep 7/8      

17:15 - 18:15 uur   Klas 1/2/3                                   

18:30 - 20:30 uur   Selectie