Home » Lestijden

Rooster Reflex Reeuwijk 2020/2021

LET OP: Informatie over openingstijden op en rond feestdagen en schoolvakanties vindt u onder het kopje "agenda en nieuws".

Bij verhindering van de docent, proberen wij vervanging te zoeken voor het lesuur. Lukt het niet, proberen wij in die week de groep aan te laten schuiven bij een ander lesuur.  Een les gaat door wanneer er 4 leden aanwezig zijn.

Turnen – Ouder en kindgym – Freerunning – BBB – Dans

De lessen worden, tenzij anders aangegeven, in Sporthal De Meerkoet Buitenomweg 7, 2811 BM Reeuwijk

Turnen Selectie 

 Docenten: Wendy van Berge Henegouwen en Jet Sprong

Maandag              

16:00 - 18:00 uur  Selectie D1

17:30 - 19:30 uur  Selectie D2

Docenten: Wendy van Berge Henegouwen en Jet Sprong

Donderdag              

15:30 - 17:30 uur  Selectie D1

17:15 - 19:15 uur  Selectie D2    

 

Turnen Recreatie

 Docent: Krista van Dam     

Woensdag           

Reeuwijk-dorp

13.30 – 14.30 uur   Peuter-/kleuter gym jongens en meisjes 3 tot 6 jaar

Reeuwijk Brug

15:00 -  16:00 uur   Groep 1-2 Kleuter gym jongens en meisjes

16:00 – 17:00 uur   Groep 3 Turnen meisjes

17:00 – 18:00 uur   Groep 4 Turnen meisjes

Vrijdag

Docent: Wendy van Berge Henegouwen                                        

16:45 - 17:45 uur   Groep 2 (5 jaar e.o) Turnen jongens

17:45 - 18:45 uur   Groep 5/6 Turnen meisjes

18:45 - 19:45 uur   Groep 7 en hoger Turnen meisjes

Acrogym

Docent: Linda Arbeider

Donderdag

17:00 - 19:00 uur   Vanaf 7 jaar en ouder Acrogym

Ouder en kind gym (vanaf 1,5 jaar)

Docent: Krista van Dam

Woensdag           

09:15 - 10:15 uur    Ouder en kind gym

10.15 - 11.15 uur     Ouder en kind gym

 

Freerunning

Vrijdag

15:30 - 16:30 uur    Feerunning 6 t/m 10 jaar

16:30 - 17:30 uur    Freerunning 10+

 

BBB

Docent: Jet Sprong

Maandag                 

19:30 - 20:30 uur   BBB dames

Woensdag              

19:30 - 20:30 uur   BBB dames

Dans

Maandag

Docent: Kim Tamse

19:00 - 21:00 uur  Selectie

Dinsdag      

Docent: Ioanna Reziti             

17:00 - 18:00 uur  Groep 5/6

18:00 - 19:00 uur  Klas 1-2-3

Woensdag   

Docent: Kirsten van Buren

16:00 - 17:00 uur   Peuter/ Kleuters ( vanaf 3 jaar)

17:00 - 19:00 uur   Jeugdselectie

Donderdag        

Docent: Femke Hop

16:00 - 17:00 uur   Groep 7/8      

17:00 - 19:00 uur   Instapselectie                                 

Vrijdag    

Docent: Anne Vermeulen

16:00 - 17:00 uur   Groep 3

17:00 - 18:00 uur   Groep 4